Vyhľadať
Close this search box.

O nás – PALU salon system

Profesionálna značka nechtového materiálu najvyššej kvality, ktorá bola vytvorená pre profesionálov v oblasti manikúry a pedikúry. 

Celý koncept vytvorenia značky PALU salon system, bolo spĺňať vysoké nároky na profesionalitu, najvyššiu kvalitu použitých materiálov pre nielen nechtových dizajnérov, manikérov a pedikérov v top salónoch, ale aj klientov, ktorým sa uspokojí potreba vysokej kvality a starostlivosti o ich ruky a nohy.  

Výrobky a sortiment značky PALU salon system sú komplexné materiály, ktoré sú používané a potrebné pre profesionálnu prácu v najlepších nechtových salónoch. Od potrebného stavebného materiálu, doplnkov, stylingových produktov, cez starostlivosť o ruky a nohy, prístrojov a zariadení. Ponúka aj širokú farebnú škálu hybridných gél-lakov, ktoré sú inšpirované krásami a životným štýlom hlavných veľkomiest.

Výrobky PALU salon system prechádzajú prísnou kontrolou kvality a sú dermatologicky testované pod dohľadom dermatológov. Výroba je v súlade s GMP, s platným právnym základom pre kozmetické výrobky a majú plné hodnotenie bezpečnosti. Na výrobu sú používané suroviny výhradne európskeho pôvodu zo skupiny „Cosmetic Grade“. Neustále sa vyvíja a zlepšuje kvalita služieb a výroby vďaka nových inovatívnym technológiám a prístupom.

ZÁRUKA KVALITY!

PALU salon system je certifikovaná značka a je držiteľom SYSTÉMOVÉHO CERTIFIKÁTU ISO 22716 Cosmetic Good Manufacturing Practices – vďaka tomuto certifikátu viete, že sa Vám dostanú len produkty, ktoré prešli prísnou kontrolou kvality z právneho ale aj zdravotného hľadiska. Jedná sa o skúsenosti v oblasti kozmetickej výroby, obchodných pravidiel a organizačných sprievodcov. Sú spĺňané normy nielen na výrobné činnosti ale aj auditorské, skladovacie a expedičné činnosti. Tento certifikát nariaďuje veľmi vysoké požiadavky na zaistenie bezpečnosti spotrebiteľa.